Alko Revital pohmellile, N20 tabletid (Poola)

10,00  (sisaldab KM-i)

Alko Revital on uuenduslik koostis, mis on spetsiaalselt välja töötatud maksa ja organismi taastumiseks pärast alkoholi tarvitamist.

  • Toetab taastumist pärast alkoholi tarvitamist.
  • Sisaldab kaaliumi ja koliini, naatriumi ja glükoosi.
  • Säilitab maksa tervise pärast alkoholi tarvitamist.
  • Toetab närvisüsteemi nõuetekohast toimimist.
Jaga infot sõbraga:

Kaalium
Alkoholi ja suhkru liigtarbimise ajal ja pärast seda väheneb kehas kaaliumi kogus. Selle eritumist organismist suurendab kofeiin. Seetõttu vajavad alkoholi, maiustuste ja kohvi armastajad täiendavat kaaliumitarbimist. Kaalium neutraliseerib alkoholi kahjulikud mõjud ja säästab dehüdratsioonist ( veetustumist).

Koliin
Koliini puudus võib põhjustada maksatsirroosi ja rasvade degeneratsiooni ning arterite kõvenemise ( aterpskleroosi). Koliin aitab vabastada keha ravimijääkidest ja toksiinidest ning võib aidata tagasi pöörata maksale juba tekitatud kahju.

Naatrium
Naatrium on närviimpulsi ülekande ja lihaste funktsiooni jaoks ülioluline. Naatriumi liikumine tekitab elektrilaengut, mis aitab kaasa närviimpulsside toimumisele. Samuti on see oluline elektrolüütide tasakaalu seisukohalt ja vastavalt reguleerib vedelike hulka organismis.

Glükoos
Glükoos on kehas oluline energiaallikas. See tagab keha normaalse funktsioneerimise intensiivse füüsilise, emotsionaalse või vaimse pinge korral.

Koostis: happesuse regulaatorid: sidrunhape, glükoos, naatriumvesinikkarbonaat (sooda), kaaliumtsitraat, koliini bitartraat, lõhna- ja maitseained, magusaine: sukraloos, värvaine: riboflaviinnaatrium 5′-fosfaat.

Allergeenide vaba!

Päevane annus (2 tabletti) sisaldab:

– kaalium: 300 mg

– Koliin: 85 mg

– naatrium: 400 mg

– glükoos: 2,2 g

Kasutamine: Lahustada 1 tablett 200 ml vees ja juua. Soovitatav päevane annus on 2 tabletti päevas.

Toidulisand. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Ei soovitata diabeetikutele. Hüpertensiooni all kannatavatel inimestel konsulteerida arstiga enne võtmist naatriumisisalduse tõttu.Hoida tihedalt suletud anumas toatemperatuuril. Kaitsta niiskuse eest!

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Alko Revital pohmellile, N20 tabletid (Poola)
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top