Biotiin Plus N100 tabl (OstroVit)

19,00  (sisaldab KM-i)

Iluvitamiinina on biotiinil tähtis roll naha, juuste ja küünte tervisele, kuna on üks tähtsamaid vitamiine rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel.
Biotiin aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele. Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab biotiin hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone.

Jaga infot sõbraga:

B-vitamiinide hulka kuuluv tugevatoimeline bioaktiivne D-biotiin, tuntud ka H-vitamiini, B7 ja koensüüm R nime all, osaleb koos teiste sama rühma vitamiinidega toidu energiaks muutmisel.

Soovituslik päevane annus: 1 tablett päevas peale sööki.

Aktiivsed koostisosad 1 tablett % NRV*
Biotiin 2500mcg 5000%
Tsink 15 mg 150%
Seleen 100 mcg 182%
Foolhape 800 mcg 400%

%NRV* protsent päevasest võrdluskogusest

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, maapähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, vähilaadseid, kala.

Kasutamine: Täiskasvanud: 1 tablett päevas.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril eemal päikesevalgusest.

Tootja: OstroVit, Poola

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Biotiin Plus N100 tabl (OstroVit)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top