Cystone kuseteedele, N60 tabletid (Himalaya, India)

10,00  (sisaldab KM-i)

Cystone sisaldab Ayurveda ravimtaimi, mis aitavad põieinfektsioonide ja kuseteede probleemide korral.

Jaga infot sõbraga:
Näidustused:

Täiskasvanute ja laste põie- ja neeru liiva ning kivide profülaktikaks, sealhulgas kaltsiumoksalaatkivide, kaltsiumi- ja fosfaatkivide ning kusihappe- ja kusepõiekivide ennetamiseks ja leevenduseks, soolakristallide olemasolul uriinis.

Peale neerukivide eemaldamist lööklainega kivide kordumise ennetamiseks.

Kroonilise mittespetsiifiline kusiti ärrituse, sealhulgas valuliku urineerimise korral, põletav tunne urineerimisel ja podagra puhul.

Cystone’il on tugev neerukivide vastane toime, lahustab neeruliiva- ja väiksemaid kive. Hoiab ära oksaalhappe ja kaltsiumhüdroksüproliini kogunemise, sadestumise ja üleküllastumise uriinis. Seega pärsib neerukivide teket. Selle litotriptiline omadus lahustab mutsiini, mis seob kiviosakesed kokku. Cystone on ka diureetikum, mis soodustab liiva ja väikeste kivide neerudest välja viimist.

Kõrvaldab kuseteede infektsioone: Cystone normaliseerib kuseteede pH-d ja leevendab põletus tunnet urineerimise ajal. Toote antimikroobne omadus vähendab tavaliste kuseteede patogeenide (B.Coli, jt mikroobid) paljunemist. Rahustavad ja põletikuvastased omadused on kasulikud ärritunud põie rahustamiseks.

Peamised koostisosad:
  1. Gokshura on abiks kuseteede haiguste, nagu neerukivid, põiepõletik ja muude kuseteede infektsioonide ravis. Aitab parandad kuseteede üldist tervist, kõrvaldades valuliku urineerimise ja kristalluuria (liiv), takistab kalkulogeensete mineraalide sadestumist, kogunemist ja üleküllastumist uriiniga. On tugev antimikroobne taim.
  2. Pasanabheda (Saxifraga Ligulata) omab diureetilist, rahustavat ja antimikroobset toimet. Tänu suurele lima sisaldusele, mis muudab ürdi lõõgastavaks toimeks, rahustab ja kaitseb Pasanabheda ärritunud või põletikulist kudet. Diureetikumina aitab ravimtaim koos uriiniga välja pesta väikesi kive ja liiva.
  3. Shilapushpa (Didymocarpus pedicellata) on tuntud oma põletikuvastase omaduse poolest, mis takistab kuseteede kivide teket, aitab neerukive lahustada. Taim on tuntud oma antimikroobsete omaduste poolest.

Soovitatav kasutamine: Võtta 1 tablett kaks korda päevas koos toiduga, veega.

Koostisosad: Ext. Dydimocarpus pedicellatae 130mg, Ext. Saxifraga ligulatae 98mg, Ext. Rubia cordifolae 32mg, Ext. Cyperus scariosus 32 mg, ekst. Saavutab aspera 32mg, Ext. Onosma bracteatum 32mg, Ext. Vernonia cinerea 32 mg, Pdr. Shilajeet 26 mg.

Tootja: The Himalaya Drug Company, India

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Cystone kuseteedele, N60 tabletid (Himalaya, India)
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top