-13%

Dr. Olga Butakova 4 raamatu komplekt 3 raamatu hinnaga

45,00  (sisaldab KM-i)

Armastatud arst Olga Butakova loengud on jäädvustatud 4 raamatusse. SOODUSMÜÜK! 4 raamatu komplekt on nüüd 3 raamatu hinnaga (52 € asemel 45 €)

Jaga infot sõbraga:

Olga Butakova lõpetas Leningradi Meditsiini Instituudi 1982. a. Pärast seda töötas aastaid terapeudina. Täiendanud on ta end veel kardioloogia, kliinlise lümfoloogia, toksikoloogia, dietoloogia, rehabilitoloogia, nõelravi, refleksoteraapia, iirisdiagnostika, maassaaži, füsioteraapia jms vallas, uskudes, et enesetäiendamine on pidev protsess. Töötanud on ta nii jaoskonnaarstina, kiirabioskonna juhatajana kui ka peaarstina.
Kiirabiarstina töötades hakkas talle tunduma mõttetuna inimese elu pikendamine vaid mõneks hetkeks… Ta mõistis, et inimesed ei tohiks sattuda reanimatsiooni nii sageli ega ka nii noorelt! Seetõttu tekkis soov omandada veel üks haridus – õpetaja oma, et õpetada inimesi õigemini elama, sööma, liikuma ja ennast hoidma. Nii omandaski ta meditsiinivaldkonnas väga haruldase kvalifikatsiooni, saades pedagoogiliste teaduste kandidaadiks.
Lisaks on dr. Butakova ka akadeemik ÜRO juurde kuuluva Rahvusvahelise Informatsiooni Akadeemias, “Tervisekaitse ja keskkonna ohutuse” osakonna juhataja ja Moskva Tervise Taastamise Instituudi peaarst.
Ta on välja töötanud praktilise süsteemi, kuidas säilitada tervist eranditult looduslike vahendite ja preparaatidega.

Oma raamatus „Vee tõeline jõud“ käsitleb ta üksikasjalikult vee tähtsust meie tervisele, sellega seotud väärarusaamu ja eelarvamusi, jagab nõuandeid ja soovitusi. Saate teada:
– millist vett meie keha vajab;
– kuidas veega ümber käia;
– kuidas vee abil vananemisprotsessi aeglustada;
– millised joogid on kahjulikud ja millised on kasulikud;
– kuidas muuta vesi tervisele ohutuks.

„Tervise saladused“ on põhjalik ja väga sisutihe raamat kõigile, kes soovivad rohkem aru saada keha toimemehhanismidest. Tõlgitud eesti keelde Dr Butakova loengutest Coral Club liikmetele ja huvilistele (raamat sisaldab seetõttu mitmeid viiteid toodetele ja õpetusi, millal ning milliseid toidulisandeid täpsemalt tasuks kasutada).

„Kesknärvisüsteem. Immuunsüsteem“ räägib sellest, kuidas mõjuvad meie kehale nii positiivsed kui ka negatiivsed sisendused ning kuidas me enamasti ikkagi ise oma tervise eest vastutavad oleme. Lisaks on siin palju uut ja põnevat informatsiooni meie kesknärvisüsteemi ja immuunsuse toimemehhanismide kohta.

„Diabeet. Kõrge vererõhk“ raamat keskendub diabeedi ja kõrge vererõhuga seotud probleemidele.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Dr. Olga Butakova 4 raamatu komplekt 3 raamatu hinnagaDr. Olga Butakova 4 raamatu komplekt 3 raamatu hinnaga
45,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top