Haavasprei – Sofargen spray 125 ml (Leedu)

19,00  (sisaldab KM-i)

Sofargen spray on ette nähtud paikseks välispidiseks väikeste nahavigastuste (kriimustuste, hõõrdumiste, sisselõigete), ägeda iseloomuga ja krooniliste haavade, esimese ja teise astme põletushaavade, lamatiste ja pindmiste dermatoloogiliste vigastuste korral.

Jaga infot sõbraga:
Sofargen spray on välispidiseks paikseks kasutamiseks ette nähtud pulbripihusti, mille koostises on kerget kaoliini ning hõbe-sulfadiasiini. Kaitstes vigastatud nahka, kuivatades ning absorbeerides põletikust tekkinud vedelikku tekitab kerge kaoliin mehhaanilise barjääri välistingimuste toime eest. Hõbe-sulfadiasiin, orgaaniline metalliühend, mis on saadud hõbenitraadi ja sulfadiasiini reaktsiooni käigus, kaitseb haava bakteriaalse saastumise eest ja tagab haava keskkonna puhtuse muude välispidiste bakterite toime eest. Spetsiaalne Sofargen spray valem lubab kontrollida põletikuvedeliku tekkimist ning takistab mikroobide sattumist haava, mis kergendab loomulikku tervenemisprotsessi.

Toode jääb pihustatavale pinnale kergesti püsima ega toimi tervel nahal väljaspool haava. Pulbri saab kergesti eemaldada puhastades haava soolalahuse preparaatidega.

Kasutamisjuhised
Enne kasutamist loksutage pihustit mõne sekundi jooksul. Puhastage vigastatud koht, suunake pihusti otsik täpselt ravi vajava haava suunas ning hoidke flakooni vertikaalasendis haavast pisut kaugemal. Suruge pihustile ja pihustage Sofargen spray pulbrit ühtlase kihina vigastatud kohale. Kasutage Sofargen spray üks või kaks korda päevas kuni täieliku tervenemiseni. Enne kasutamist puhastage vigastatud koht vee või soolalahusega.

Sofargen spray pulber jääb haavale (tänu põletikuvedelikule) või ärritatud nahale püsima, kuid tervele ja kuivale nahale toimet ei avalda. Pärast Sofargenspray haavale pihustamist, võite sõltuvalt ravimetoodikast katta vajadusel haava sidemega.

Koostis: 9,8 g kerget kaoliini, 0,1 g väikeseid hõbe-sulfadiasiini osakesi; 0,1 g kaltsiumglükonaadi monohüdraati; 70,0 g butaani.

Patsiente, kes on tundlikud Sofargen nahapihusti koostisosade suhtes, ei ole lubatud seda nahapihustit kasutada.
Toodet ei ole soovitav kasutada üle 4 nädala. Pidage nõu oma raviarstiga, kui haav ei ole täielikult paranenud või on tekkinud ebasoovitavaid sümptomeid või kõrvalist toimet. Kaitske nägu, kui kasutate pihustit ülemistel kehaosadel. Püüdke pihustatavat pulbrit mitte sisse hingata. Pidage nõu arstiga, kui olete juhuslikult pulbrit sisse hinganud või alla neelanud.

Tähelepanu!

  • Pulber võib selles sisalduvate hõbedaioonide tõttu valguse käes tumedamaks muutuda. Kui see ei oma mõju Sofargen spray tõhususele ja turvalisusele.
  • Ärge kasutage seda toodet koos vedelate või tahkete desoainetega. Pärast iga kasutuskorda sulgege flakoon tihedalt kaanega.
  • Sofargen spray kasutamine raseduse ajal ja väikestel lastel on lubatud ainult raviarsti loal.
  • Sofargen spray on ette nähtud ainult väikeste haavade ravimiseks
  • HOIDKE TOODET LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.
  • Vahel harva on võimalik ajutine kipitus- või põletustunne, kuid see ilmneb ilma välise toime või kohaliku allergilise reaktsioonita. Kui aga ilmneb mingi ebameeldiv reaktsioon, pöörduge koheselt arsti või apteekri poole.

Sofargen spray tuleb säilitada temperatuuril mitte üle +40 ºC. Ärge kasutage toodet pärast pakendile märgitud kehtivusaja lõppemist. Toote pakend ei tohi olla rikutud ning toodet tuleb säilitada vastavates sobivates tingimustes. Ärge puurige ega lammutage pihusti flakooni, isegi mitte tühja. Toote koostises on süttivat rõhu all olevat propellenti: ärge pihustage toodet lahtisele leegile või kuumaallikatele. Ärge hoidke toodet otsese päikesevalguse käes. Pihusti flakoon võib temperatuuril üle 50ºC plahvatada.Pärast kasutamist teisaldage tühi flakoon kooskõlas kehtivate kohalike normatiividega. Toode ei sisalda osoonikihti lagundavaid propellentgaase

Tootja: UAB Soveta Baltica, Kalvariju t. 125, LT-08221 Vilnius Leedu

Maaletooja: AS Liftfarma, Lazūnų g. 25A, Kaunas 50140, Leedu, info@liftfarma

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Haavasprei - Sofargen spray 125 ml (Leedu)Haavasprei – Sofargen spray 125 ml (Leedu)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top