Koensüüm Q10 100 mg viirpuu marjadega 400 mg N30 kaps. (Now Foods)

21,00  (sisaldab KM-i)

Koensüüm Q10 suurendab rakkude energia tootmist, toetab südametegevust ja teiste lihaste tööd,  aitab aeglustada rakkude vananemist ja oksüdatsiooni.

Jaga infot sõbraga:

Koensüüm Q10 (CoQ10) on vitamiinitaoline ühend, mis mängib keskset rolli raku energia tootmisel. CoQ10 leidub kogu kehas, kuid see on eriti kontsentreeritud südames, maksas ja neerudes ning on leitud, et selle tootmine organismis väheneb koos vanusega.

CoQ10 toimib tugeva vabade radikaalide püüdjana nii rakumembraanides kui ka veresoontes. Aastatepikkused teadusuuringud on näidanud, et CoQ10 aitab säilitada terve südame ja veresoonkonna süsteemi.

Viirpuumarjad on pikka aega olnud tuntud nende kasulikkuse poolest südame tervisele. Need võivad aidata reguleerida vererõhku, tugevdada südamelihast ning toetada südame-veresoonkonna tervist. Lisaks võivad viirpuumarjad aidata vähendada kolesteroolitaset veres.

Marjades leiduvad antioksüdandid aitavad võidelda vabade radikaalidega, mis võivad kahjustada rakke ning põhjustada mitmesuguseid terviseprobleeme.

Now Foods CoQ10 on kõrge kvaliteediga. NOW CoQ10 tooted sisaldavad ainult kääritamise teel toodetud CoQ10 trans-vormi. Selle toote puhul võib esineda loomulikke värvimuutusi.

Kasutamine: 1 kapsel päevas koos toiduga, mis sisaldab rasva ja päeva esimese pooles, soovitavalt hommikusöögiga. Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:

Koensüüm Q10 (CoQ10) 100 mg*

Viirpuu marjad 400 mg* (Crataegus laevigata ja/või monogyna) (vili)

*Päevakäive ei ole määratud

Muud koostisosad: tsellulooskapsel

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Koensüüm Q10 100 mg viirpuu marjadega 400 mg N30 kaps. (Now Foods)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top