Koensüüm Q10 – CoQ10 100 mg N50 geelkapsel (Now Foods)

23,00  (sisaldab KM-i)

Koensüüm Q10 suurendab rakkude energia tootmist, toetab südametegevust ja teiste lihaste tööd,  aitab aeglustada rakkude vananemist ja oksüdatsiooni.

Jaga infot sõbraga:

Koensüüm Q10 (CoQ10) on vitamiinisarnane koostisosa, mis mängib keskset rolli rakuenergia tootmises. CoQ10 leidub kõikjal kehas, aga eriti kontsentreeritult südames, maksas ja neerudes ja tema tootmine väheneb vanuse kasvades.
CoQ10 töötab kui vabade radikaalide hävitaja rakumembraanis ja veresoontes.

NOW® CoQ10 on farmatseutilise kvaliteediga. NOW CoQ10 tooted sisaldavad ainult kääritamise teel toodetud CoQ10 täielikult trans-vormi.

Kasutamine: Võtke 1 pehmekapsel 1 kuni 2 korda päevas koos toiduga.

Koostisosad: Pehmegeelkapsel (veise želatiin (BSE-vaba), glütseriin, vesi, orgaaniline karamellivärv), orgaaniline ekstra neitsioliiviõli, tokoferoolide segu (päevalilleõlist), päevalille letsitiin ja ränidioksiid.

Ei ole valmistatud nisu, gluteeni, soja, maisi, piima, muna, kala või karpide koostisainetest. Toodetud GMP tehases, mis töötleb teisi neid allergeene sisaldavaid koostisosi.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.
Pehmegeelis võib esineda eraldumist ja värvimuutusi. See on loomulik ja ei mõjuta toote kvaliteeti.Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Tootja: Now Foods (USA)

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Koensüüm Q10 – CoQ10 100 mg N50 geelkapsel (Now Foods)
23,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top