Liigestele Cemio Gemze 2 x tugevam, N60 kapslid (Šveits)

34,00  (sisaldab KM-i)

Cemio Gemze on ainus toidulisand turul, mis sisaldab kahte peamist puhtal kujul kollageeni (NC tüüp I® ja NC II® tüüp) ja C-vitamiini kombinatsiooni). Kliiniliste uuringute põhjal on leitud, et tarbides iga päev ainult 4–10g sellisel kujul kollageeni, on sellel positiivne mõju osteoartriidi ravile. Natiivset kollageeni on mugav kasutada, kuna piisab vaid mõne mikrogrammilisest annusest.
Cemio Gemze  koosneb puhtas vormis looduslikest kollageenidest NCI® ja NC II®, mis võimaldavad  tõhusalt ning mõistliku hinnaga hoolitseda oma liigeste eest.
Pakendist piisab kaheks kuuks.

Jaga infot sõbraga:

Cemio Gemze on toodetud Šveitsis vastavalt patenteeritud CollPure® tehnoloogiale, mis tagab koostisainete maksimaalse puhtuse ja toote vastavuse kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Puhtal kujul natiivne kollageen on bioloogiliselt aktiivne kollageeni vorm. Erinevalt teistest kollageeni vormidest ei imendu see seedetrakti kaudu, vaid immuunsüsteemi desensibiliseerimise põhimõttel.
Natiivne kollageen toimib kui antigeen: immuunsüsteem koostoimes peensoole limaskestas asuvate Peyeri naastudega aktiveerib põletikuvastaste tsütokiinide TGF, IL4, IL10 tootmise ja seega takistab pikaajalisel kasutamisel osteoartriidist tekkivat põletikulist reaktsiooni.
See asjaolu suurendab mugavust ja tõenäosust, et toimeainet tarbitakse sobivas koguses ning kuuri hind on paljudele inimestele taskukohane.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised: 1 kapsel päevas sobival ajal. Kasutage vähemalt 2 kuu jooksul. Korrake kuuri mitu korda aastas. Võib kasutada pidevalt.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) SOJAOA õli, kapsli kest (zhelatiin, niiskusesäilitaja – glütserool, destilleeritud vesi, toiduvärvid – karamell, raudoksiidid ja -hüdroksiidid, titaandioksiid), L-askorbiinhape (vitamiin C), veisekollageen (denatureerimata NC I® ja NC II® tüüpi kollageenid), stabilisaator – kollane meevaha, emulgaator – SOJALETSITIIN. Ei sisalda suhkrut ega laktoosi. Gluteenivaba. Ei sisalda sünteetilisi toiduvärve.

Iga Cemio Gemze kapsel sisaldab:
Puhtal kujul NC I® kollageen kõõlustele ja luudele – 32 mg
Puhtal kujul NC II® kollageen – eriti oluline kõhredele –40 lug
C-vitamiin – oluline kollageeni tootmiseks organismi poolt –20 mg

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Liigestele Cemio Gemze 2 x tugevam, N60 kapslid (Šveits)
34,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top