-17%

Lima vedeldav ninasprei Viscoflu 30 ml (Itaalia)

20,00  (sisaldab KM-i)

Viscoflu® ninasprei on näidustatud lima ja/või limasmädaste eritiste vedeldamise ja väljutamise hõlbustamiseks ninaõõnest, otsmiku- ja põskkoobastest. Sellega parandades ülemiste hingamisteede ägeda, alaägeda ja kroonilise põletiku sümptomeid ja kulgu.

Jaga infot sõbraga:

Viscoflu® ninasprei on valmistatud 3% hüpertoonilisest kindla pH-ga soolalahusest ja 6% N-atseetüültsüsteiinist (NAC). See toode sobib ägeda, alaägeda, kroonilise ja aeglase parenemisega nohu; kroonilise ja ägeda põskkoopa põletiku sekreedist puhastamiseks. Sellega leevenduvad või kaovad ülemiste hingamisteede ägeda, alaägeda ja kroonilise põletiku sümptomid ja haiguse kulg. Sobib kasutamiseks alates 2a lastel ja täiskasvanutel.

Toimemehhanism:

Viscoflu® ninasprei toimib läbi koostisosade füüsikalise/mehaanilise toime tihedat ja viskoosset lima vedeldades.

puhverdatud hüpertooniline naatriumkloriidi lahus: hüpertooniline soolalahus, mida kantakse otse hingamisteede limaskestadele. Tõmbab osmoosi abil vedeliku rakkude seest rakuvälisesse ruumi. Seega muutub lima vesisemaks ja soodustub selle eemaldumine.

-N-atseetüültsüteiin: aminohappe tsüsteiini derivaat avaldab lima vedeldavat toimet otsesel limaga kokkupuutel.

Kasutamine: Soovitatav annus on 2-3 pihustust mõlemasse ninasõõrmesse kaks (2) kuni kolm (3) korda päevas, mitte kauem kui 10 päeva, sõltuvalt ravitavatest kliinilistest sümptomitest. Seda ravi võib korrata aasta jooksul mitu korda, katkestades toote kasutamise vähemalt üheks nädalaks tsüklite vahel. Kasutada 2 kuu jooksul pärast pudeli avamist, hoida avatuna külmkapis.

Koostisosad: 30 ml pudel sisaldab: N-atsetüültsüsteiin 1,8 g, naatriumkloriid 0,9 g. Abiained: naatriumhüdroksiid, naatriumedetaat, puhastatud vesi.

Viscoflu® ninasprei on vastunäidustatud alla 2-aastastele lastele. Raseduse ja rinnaga toitmise ajal tohib Viscoflu® ninaspreid manustada ainult hädavajaduse korral.
Hoida toatemperatuuril (mitte üle 25 °C) eemal valgusest ja soojusallikatest.

Turustaja: GRYNUMBER Health, Pliaites pr. 16 Vilnius, 04352, Leedu

Tootja: Wellness Industries S.r.l., Itaalia

Parim enne: 01/2024

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Lima vedeldav ninasprei Viscoflu 30 ml (Itaalia)
20,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top