Looduslikud ensüümid Exclzyme N60 (Santegra)

26,00  (sisaldab KM-i)

Süsteemsed ensüümid kujutavad endast esimese astme kaitset põletike vastu. Nende eelis seisneb selles, et nad ei ründa haigust (nagu organism tavaliselt reageerib), vaid optimeerib selle kulgu. Ensüümid on võimelised fibriini lõhustama (valk, mis soodustab vereklompide teket) ja takistama trombide moodustumist või juba tekkinud trombide lõhustamist. Ka on ensüümidel võime muuta arme ja fibroose väiksemaks ja pehmemaks Süsteemsed ensüümid toimivad adaptogeenidena, võimaldades organismi sisemuses tasakaalu säilitada. Juhul, kui immuunsüsteem on nõrgenenud, aitavad ensüümid sel kosuda. Kui aga immuunsüsteem on hüperaktiivne ja toodab antikehi (autoimmuun haigused), mis organismi kudesid ründavad, saavad ensüümid immuunsüsteemi rahustada. Pikaaegne ensüümide tarvitamine vabastab maksa liigsest koormusest, soodustab seedetegevust, aitab reguleerida ainevahetust.

Jaga infot sõbraga:
Ensüümid (fermendid) on keerukad valgumolekulid, mis osalevad kõikides meie keharakkudes toimuvates protsessides. Ensüümidel on biokatalüsaatorite osa – nad kiirendavad keemilisi reaktsioone. Ülimalt keeruliste elutähtsate protsesside toimumist tagavad enam kui 3000 ensüümi, mida toodab kas meie organism ise või  saab mujalt, näiteks elavast, termiliselt töötlemata toidust.

Normaalseks elutegevuseks on hädavajalik, et organismis oleks olemas piisavas koguses kõiki ensüüme. Ensüümide puudujääk, millel võib olla geneetiline põhjus või terve hulk väliseid ja sisemisi füsioloogilisi põhjusi, võib kaasa tuua tõsiseid tervisehäireid. Paljude spetsialistid arvavad, et inimese tervise parendamise seisukohalt kuulub uute meetodite perspektiivsel arendamisel just ensümoteraapiale tulevik!

Exclzyme EN koostisse kuuluvad: Peptizyme SP EN – (Serrapeptase), proteolüütiline ensüüm (lagundab valke), mida toodab siidiussi soolestik. Kliinilised uurimused on näidanud, et serrapeptase omab fibrinolüütilist, põletiku ja tursete vastast toimet. Serrapeptaasi põletikuvastane aktiivsus ületab kõikide teiste proteolüütiliste ensüümide toimet. Bromelaiin on proteolüütiline ensüüm, mis on saadud ananassi (Ananas comosus) südamikust ja viljalihast ja mida tuntakse rohkem tänu oma efektiivsusele põletike ja tursete ravis. Bromelaiin parandab ka seedimist, avaldab positiivset mõju ainevahetusele ja soodustab kehakaalu langust. Papaiin on laia toimespektriga ensüüm, mida saadakse papaiapuu piimjast mahlast (Carica papaya L.): takistab trombide moodustumist, kiirendab haavade paranemist, vähendab põletikulisi ilminguid liigestes, parendab ainevahetust, soodustab ensüümide tootmist organismi poolt. Amla (amalak, india tikker) – üks rikkamaid C- vitamiini allikaid. Selle taime viljadel on unikaalne omadus toetada ensüümide aktiivsust. Rutiin – bioflavonoid, mis on tuntud antioksüdandina ning põletikuvastase toime poolest, alandab kapillaaride seinte läbilaskvust, suurendab veresoonte seinte paksust.

Exclzyme EN võimaldab organismil loomulikul viisil tervist taastada, aitamaks vältida antibiootikumide, hormoonpreparaatide ja keemiliste tablettide negatiivse toime riski.

Exclzyme EN: parendab seedetegevust, reguleerib ainevahetust, omab põletikuvastast ja valuvaigistavat toimet, omab immuunmodulatsioonilist, antiagregantset ja fibrinolüütilist toimet, stimuleerib ensüümide aktiivsust, kiirendab haavade paranemist

KOOSTIS: (ühes tabletis): Exclzyme EN – 250mg (30 000EU): Peptizyme SP EN, proteaas, papaiin, bromelaiin, amilaas, lipaas, rutiin, amla (Emblica Officinalis).

NÄIDUSTUSED: ensüümpuudulikkus, seedehäired, häired ainevahetuses, liigeste degeneratiivsed muutused, vere hüübivuse suurenemine, mitmesugused põletikulised protsessid, traumad, haavad, operatsioonijärgne periood.

VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus. Mitte tarvitada, kui põete hemofiiliat või kui manustate verd vedeldavaid preparaate.

TARVITAMINE: 1-2 tabletti kaks korda päevas, koos toiduga

SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamarus kohas, temperatuuril 15-30ºC.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Looduslikud ensüümid Exclzyme N60 (Santegra)Looduslikud ensüümid Exclzyme N60 (Santegra)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top