Looduslikud jooditabletid Norwegian Kelp GP (Ascophyllum nodosum) N60 (Santegra)

15,00  (sisaldab KM-i)

Kelp soodustab kilpnäärme töö normaliseerimist ja piisava hulga hormoonide tootmist, mis on hädavajalik normaalseks ainevahetuseks, eluenergia kõrge taseme saavutamiseks ning kehakaalu normaalsena hoidmiseks. Looduslikud jooditabletid aitavad organismist toksiine väljutada, vähendada organismi sõltuvust kahjulikest ainetest (nikotiin ja alkohol). Soovitav närvihäirete korral, premenstruaalse sündroomi puhul, paraneb organismi üldseisund ning välimus (aitab tugevdada juukseid ja küüsi).

EI sobi kilpnäärme ületalitluse korral.

Jaga infot sõbraga:

Firma Santegra pakub uut, kaasajastatud toodet – Norwegian Kelp GP, milles on garanteeritud koostis taimset päritolu looduslikku (vetikad) joodi.

Kaasajal on kilpnäärmehaigused ühed levinumad maailmas, olles sama sagedased kui südame-veresoonkonna haigused ja suhkruhaigus. Ainsaks efektiivseks profülaktikaks joodidefitsiidi tekke vältimisel on igapäevane piisav joodi tarvitamine. Paljudes piirkondades ei sisalda vesi ega toiduained kahjuks piisavas koguses joodi.

Joodipuuduse sümptomid on küllaltki ebatüüpilised, mitte asjata ei ole rahvasuu seda „varjatud näljaks” nimetama hakanud. Seetõttu ei pööra inimesed sageli esimestele haigusnähtudele tähelepanu. Nendeks on: immuunsuse nõrgenemine, väsimus, apaatia, huvi puudumine, kehakaalu tõus, naha elastsuse vähenemine, juuste väljalangemine, haprad küüned. Eriti oluline on jood lastele. Joodi vähesus muudab lapsed väsinuks, kurnatuks, isutuks, kannatab koolitöö. Joodidefitsiit raseda naise organismis suurendab riski füüsilise ja vaimse puudega lapse sünniks.

Vetikates olev algiinhape on efektiivne looduslik absorbent, millel on omadus vett siduda ja paisuda peale manustamist umbes 25 korda. Tänu sellele täidab kelp magu, aeglustab süsivesikute ja rasvade imendumist, „tõmbab välja” „halba” kolesteriini, reguleerib söögiisu ja aitab seega kehakaalu vähendada.

Joodi sisaldus ühes Norwegian Kelp GP tabletis on standardiseeritud ja katab 100%-liselt joodi ööpäevase vajaduse.

Norwegian Kelp GP: orgaanilise joodi allikas, parendab ainevahetust, stimuleerib kilpnäärme tööd, normaliseerib endokriinsete näärmete tööd, annab energiat juurde, aitab toksilisi ainevahetusjääke kahjutuks teha ja neid organismist välja viia, vähendab riski kasvajatesse haigestuda

KOOSTIS (ühes tabletis): jood (saadud Ascophyllum nodosum) – 150μg; kelp (0,1% joodi) (Ascophyllum nodosum) – 150mg

NÄIDUSTUSED: kilpnäärme alatalitlus, elamine joodivaeses piirkonnas, immuunsüsteemi nõrkus, väsimus, apaatia, kehakaalu tõus, premenstruaalne sündroom, naha elastsuse vähenemine, küünte murdumise sagenemine, juuste väljalangemine.

VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus, difuusne toksiline hõõtsik, türeotoksikoos.

TARVITAMINE: üks tablett päevas koos klaasitäie veega.

SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Looduslikud jooditabletid Norwegian Kelp GP (Ascophyllum nodosum) N60 (Santegra)Looduslikud jooditabletid Norwegian Kelp GP (Ascophyllum nodosum) N60 (Santegra)
15,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top