Meeste vitamiinid ja mineraalid – Prostex N90 tabl. (Lamberts, UK)

29,00  (sisaldab KM-i)

Spetsiaalselt meestele formuleeritud kompleks, mis sisaldab 320 mg beeta-sitosterooli kahe tableti kohta. Beeta-sitosteroolid võivad kaasa aidata eesnäärme heaolu säilitamisele ja uriini voolu soodustamisele.

Kompleksi on kaasatud kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalained, mis on olulised mehe üldise tervise säilitamise ning fertiilsuse ja reproduktiivsuse seisukohalt.

Jaga infot sõbraga:

Prostexis sisalduv D3 vitamiin (kolekaltsiferool) aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Tsink aitab kaasa normaalsele viljakusele ja reproduktsioonile ning makrotoitainete ainevahetusele. Lisaks aitab tsink hoida vere testosterooni taset normaalsena ning koos C, E ja D vitamiiniga aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ja osalevad rakujagunemise protsessis. Prostexis sisaldub oluline kogus kvertsetiini, mis on taimne flavonoid ning millele omistatakse põletikuvastaseid omadusi mitmetes uuringutes.

Kes võiksid kasutada Lambertsi Prostex kompleksi:

  • Mehed oma tervise säilitamise eesmärgil;
  • Mehed, kes soovivad toetada fertiilsust ja reproduktiivsust;
  • Mehed, kes soovivad kaasa aidata uriini voolu soodustamisele.

Annustamine: 1-2 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. 

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab: %NRV
Vitamiin D 5-10 mcg 100-200
Vitamiin E 34-68 mg 284-567
Vitamiin C 150-300 mg 188-375
Tiamiin (vitamiin B1) 5-10 mg 455-909
Riboflaviin (vitamiin B2) 75-10 mg 357-714
Tsink 7,7-15 mg 75-150
Glütsiin 70-140 mg
L-Glutamiinhape 70-140 mg
L-Alaniin 70-140 mg
Beeta-sitosterool 160-320 mg
Kvertsetiin 25-50 mg

%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Koostisosad: stabilisaator kaltsiumkarbonaat, mahuaine tselluloos, fütosterooli kompleks, L-askorbiinhape, Vitamiin E (dl-alfa-tokoferool), glütsiin, L-Alaniin, L-Glutamiinhape, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid titaandioksiid ja vaskklorofülliin, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine magneesiumstearaat ja ränidioksiid, kvertsetiindihüdraat, ristseotud tselluloosikummi, tsinktsitraat, tiamiinmononitraat, riboflaviin, glütserool, vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele.

Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd.1, Lamberts Road,Tunbridge Wells, Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Meeste vitamiinid ja mineraalid- Prostex N90 tabl. (Lamberts, UK)Meeste vitamiinid ja mineraalid – Prostex N90 tabl. (Lamberts, UK)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top