-22%

Melatoniin + Magneesium N30 tabl. Hea une jaoks (Doppelherz, Saksamaa)

14,00  (sisaldab KM-i)

Doppelherz aktiv Melatoniin + Magneesium 400 toidulisand sisaldab 1 mg melatoniini, 400 mg magneesiumi, melissiekstrakti – ja vitamiini B6.

Jaga infot sõbraga:

Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega. Kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1mg melatoniini vahetult enne magamaminekut.

Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle ja närvisüsteemi talitlusele.

Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja hormonaalse aktiivsuse regulatsioonile.

Melatoniin (ööhormoon) on une ja ärkveloleku rütmi reguleerimisel osalev hormoon, mida valguse vähenemisel eritab peamiselt aju käbinääre. Päeval eritub melatoniini vähe. Eritumine suureneb õhtul ning väheneb hommikul. Melatoniin aitab kaasa uinumisaja lühenemisele. Hea une olulisteks tingimusteks on keskkond, sisemine rahu, lõõgastunud lihased ja närvid. Vanusega võivad igapäevased katsumused ja kehaline koormus töö või spordi tõttu põhjustada suurema magneesiumi- ja B-vitamiinide vajaduse.

Kasutamine: Uinumiseks 1 tablett koos piisava vedelikuga vahetult enne magamaminekut.

Päevane annus 1 tablett sisaldab: 1 mg melatoniini (**), 400 mg magneesiumi (107 %), 100 mg melissiekstrakti (**) – ja 1,4 mg vitamiini B6 (100%).

* päevane võrdluskogus täiskasvanutel (NRV-Nutritional Reference Value)

** Euroopa Liidu soovitus puudub

Koostisosad: magneesiumoksiid, mahuaine mikrokristalliline tselluloos, mahuaine isomalt, melissilehtede ekstrakt (Melissa officinals L) , glaseeraine hüdroksüpropüül-metüültselluloos, mahuaine polüvinüülpürrolidoon, paakumisvastane aine võrkstruktuuriga naatrium-karboksü-metüültselluloos, paakumisvastane aine rasvhapped, maltodekstriin, paakumisvastane aine talk, paakumisvastane aine rasvhapete magneesiumisoolad, värvaine raudoksiidid ja -hüdroksiidid, püridoksiinhüdrokloriid, niiskusesäilitaja glütserool, melatoniin.

Kuna alkohol halvendab melatoniini toimet unele, ei tohiks kasutamise ajal juua alkoholi. Mitte ületada soovituslikku päevast kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.

Hoida kuivas kohas temperatuuril kuni 25 °C.

Tootja: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Saksamaa.

Parim enne: 12/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Melatoniin + Magneesium N30 tabl. Hea une jaoks (Doppelherz, Saksamaa)
14,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top