MSM (metüülsulfonüülmetaan) 500 mg N100 kaps. (Swanson)

12,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand tervete liigeste, kõhrede, kõõluste, sidemete ja tervisliku naha jaoks. Sisaldab MSM-i, mis on looduslik vesilahustuv orgaaniline väävliühend ja bioloogiliselt aktiivne, et hõlbustada imendumist.

MSM (metüülsulfonüülmetaan) on toitaine, millel on palju ülesandeid inimese organismis.

Jaga infot sõbraga:

MSM (metüülsulfonüülmetaan) on saadud looduslikult esinevast mineraalsest väävlist. MSM on väikese molekuliga väävliühend, mida leidub teatud tüüpi toitudes, nagu kohv, tee ja rohelised köögiviljad. Väävel on üks inimorganismile vajalikest mineraalidest. Erinevate põletike tagajärjel väheneb liigestes väävlisisaldus, mis toob kaasa liigesevaevused nagu artriit ja artroos. MSM-is sisalduvad väävliühendid imenduvad organismis kergesti.

Swanson MSM on valmistatud ilma lisatud suhkruteta, gluteenivaba, laktoosivaba, sojavaba, GMO-vaba, säilitusainevaba, värvainevaba, kuumtöödeldud ja pestitsiidivaba.

Swansoni toidulisandid on toodetud USA-s kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi. Swansoni aastatepikkune tootmiskogemus tagab, et kõik tooted on kvaliteetsed, tõhusad ja tõhusad.

Kasutamine: Täiskasvanutele 1 kapsel 2 korda päevas söögi ajal koos veega.

Päevane annus (1-2 kapslit) sisaldab: 500-1000 mg metüülsulfonüülmetaani

Koostisosad: metüülsulfonüülmetaan, želatiin, emulgaator: rasvhapete magneesiumisoolad.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: Swanson Health Products Inc., USA

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
MSM (metüülsulfonüülmetaan) 500 mg N100 kaps. (Swanson)
12,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top