Närvisüsteemi toetuseks – Glütsiin Forte +B – grupp, 300 mg imemistabletid N60 +20 (Evalar, Venemaa)

18,00  (sisaldab KM-i)

Glütsiin aitab kaasa normaalsele närvisüsteemi tööle. Aitab vähendada vaimset pinget ja tõsta töövõimet. Vitamiinid B1 ja B12 aitavad hoida vitaalsust ja energiat. Vitamiin B6 aitab vähendada väsimust.

Jaga infot sõbraga:

Aitab kaasa normaalsele närvisüsteemi tööle. Aitab vähendada vaimset pinget ja tõsta töövõimet. Vitamiinid B1 ja B12 aitavad hoida vitaalsust ja energiat. Vitamiin B6 aitab vähendada väsimust.

Glütsiin toimib keha ainevahetuse regulaatorina ja normaliseerib kesknärvisüsteemi kaitseprotsesse, vähendades psühho-emotsionaalset pinget ning suurendades vaimset võimekust. See omab glütsiinergilist ja GABAergilist toimet ning toimib alfa 1-adrenoblokaatorina, antioksüdandina ja detoksifitseerijana. Lisaks reguleerib see glutamaadi (NMDA) retseptorite aktiivsust, mis võib vähendada psühho-emotsionaalset stressi, agressiivsust ja konfliktide esinemissagedust. Samuti suurendab sotsiaalset kohanemisvõimet. Glütsiin aitab parandada meeleolu ja aitab normaliseerida und, suurendades samal ajal vaimset võimekust.

Näidustused:

  • vähenenud vaimne võimekus;
  • stressiolukordades psühho-emotsionaalne pinge (eksamiperiood, konfliktiolukord jne);
  • laste ja noorukite ebastabiilne käitumine;
  • mitmesugused funktsionaalsed ja orgaanilised närvisüsteemi haigused, millega kaasneb suurenenud erutuvus, emotsionaalne ebastabiilsus, vaimse võimekuse langus ja unehäired: neuroosid, neuroosilaadsed seisundid ja vegetatiivse närvisüsteemi toime veresoontele ( vegetodüstoonia),   entsefalopaatiad (sealhulgas alkohoolne);
  • isheemiline insult.

 

Koostisosad: glütsiin, püridoksiinhüdrokloriid (vitamiin B6), tiamiinkloriid (vitamiin B1) , tsüanokobolamiin (vitamiin B1)  sorbiit (magusaine), kaltsiumstearaat ja amorfne ränidioksiid (paakumisvastased ained), mikrokristalne tselluloos, sidrunimahla pulber (happesuse regulaator), sidruni lõhna- ja maitseaine.

Päevane annus (2 tabletti) sisaldab:
Glütsiini 600 mg, vitamiin B1 5 mg (454%*), vitamiin B6 6 mg (428%*), vitamiin B12 9 mcg (360%*)
%NRV*- päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Kasutamine: täiskasvanutel  1 imemistablett 2 korda päevas, lasta aeglaselt suus sulada.
Kuur kestab 1 kuu. Vajadusel peale 10 päevast vahet kuuri korrata.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: ZAO Evalar, Venemaa.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Närvisüsteemi toetuseks – Glütsiin Forte +B – grupp, 300 mg imemistabletid N60 +20 (Evalar, Venemaa)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top