Omega-3 1400mg N30 merekalaõli kapslid (Doppelherz, Saksamaa)

18,00  (sisaldab KM-i)

Suure oomega-3 rasvhapete sisaldusega toidulisand.

Doppelherzi kapslid sisaldavad 1400 milligrammis merekalaõlis 35% oomega-3 rasvhappeid. Piisab ühest kapslist päevas, et varustada organismi väärtuslike rasvhapetega. Kapslid sisaldavad merekalaõlist saadud oomega-3 rasvhappeid kontsentreeritud kujul (35%) ja E-vitamiini, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Jaga infot sõbraga:

Oomega-3 rasvhapped eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d.

Tasakaalustamata toit sisaldab tihtipeale liiga palju küllastatud rasvhappeid, loomseid rasvu või kolesterooli. Polüküllastumata oomega-3 rasvhappeid tarbitakse seevastu sageli liiga vähe. Soovitatav on kaks korda nädalas süüa külmaveekala, mis sisaldab suures koguses oomega-3 rasvhappeid. Aga tihti inimesed ei soovi või ei saa nii palju kala süüa. Oluline on anda kehale toiduga piisavas koguses ja regulaarselt polüküllastumata rasvhappeid. Oomega-3 rasvhapped on oluline osa südamesõbralikust toitumisest.

Kasutamine: 1 kapsel päevas katki närimata piisava koguse vedelikuga sisse võtta.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:

Oomega-3 rasvhappeid sisaldav merekaladest saadud kontsentraat 1400 mg (**), millest: eikosapentaeenhapet (EPA) 285 mg, dokosaheksaeenhapet (DHA) 190 mg (Oomega-3 rasvhappeid kokku 485 mg); Vitamiin E 20 mg alfa-TE (167%*).

*%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

**EL soovitus puudub

Koostisosad: Oomega-3 rasvhappeid sisaldav MEREKALAÕLIST saadud kontsentraat (71 %), zhelatiin (veis), niiskusesäilitaja glütserool, D,L-alfa-tokoferüülatsetaat (vitamiin E).

Laktoosi- ja gluteenivaba.

Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kapslid ei sobi lastele ja neelamisraskustega inimestele.

Hoida valguse eest kaitstult temperatuuril kuni 25 C˚.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Omega-3 1400mg N30 merekalaõli kapslid (Doppelherz, Saksamaa)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top