Pepsiiniga Betaine HCl tabletid N180 (Lamberts, UK)

29,00  (sisaldab KM-i)

Aitab kaasa vähenenud mao happesuse taastamisele samas kergendades ka toidu seedimist. Pärast Betaiin HCl manustamist vabaneb hüdrokloriidhape, mida toodetakse loomulikul viisil ka maos. Betaiin aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele*.

Toode sisaldab ka pepsiini, ensüümi, mis aitab kaasa valkude lõhustamisele toidus. Tabletid lahustuvad alles maos, kus on tarvis juurde tekitada happelist keskkonda.

Jaga infot sõbraga:

Vananedes võib meie loomulik hüdrokloriidhappe tootmine väheneda, kuid selle tähtsus toidu lagundamisel soolestikus jääb samaks. Hüdrokloriidhappel on mitu erinevat funktsiooni – näiteks steriliseerib see neelatud toitu ning aktiveerib võimsa ensüümi pepsiini, mis lagundab valku, samuti aitab  ka vitamiin B12 toiduainetest ekstraheerida.

Kes võiksid Lambertsi Betaiin HCl pepsiiniga tarvitada: inimesed, kellel on madal mao happelisus; vanemaealised inimesed seedimise toetamiseks, gaaside, puhituse ja peale sööki rasketunde puhul

Annustamine: Proteiini seedimisele kaasa aitamiseks tarvitada 1 tablett iga peamise toidukorraga, maksimaalselt kuni 3 tabletti päevas, või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Tablett alla neelata tervelt. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
Betaiin HCl 324 – 972 mg
Pepsiin 5 -15 mg

Koostisosad: mahuaine tselluloos, betaiinhüdrokloriid, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tabletikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiidid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, pepsini

Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit

Mitte tarvitada maohaavandite kahtluse või olemasolu korral, ülehappesusekorral.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Pepsiiniga Betaine HCl tabletid N180 (Lamberts, UK)Pepsiiniga Betaine HCl tabletid N180 (Lamberts, UK)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top