Pepsiiniga Betaine HCl tabletid N180 (Lamberts, UK)

29,00  (sisaldab KM-i)

Aitab kaasa vähenenud mao happesuse taastamisele samas kergendades ka toidu seedimist. Pärast Betaiin HCl manustamist vabaneb hüdrokloriidhape, mida toodetakse loomulikul viisil ka maos. Betaiin aitab kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele*.

Toode sisaldab ka pepsiini, ensüümi, mis aitab kaasa valkude lõhustamisele toidus. Tabletid lahustuvad alles maos, kus on tarvis juurde tekitada happelist keskkonda.

Jaga infot sõbraga:

Vananedes võib meie loomulik hüdrokloriidhappe tootmine väheneda, kuid selle tähtsus toidu lagundamisel soolestikus jääb samaks. Hüdrokloriidhappel on mitu erinevat funktsiooni – näiteks steriliseerib see neelatud toitu ning aktiveerib võimsa ensüümi pepsiini, mis lagundab valku, samuti aitab  ka vitamiin B12 toiduainetest ekstraheerida.

Kes võiksid Lambertsi Betaiin HCl pepsiiniga tarvitada: inimesed, kellel on madal mao happelisus; vanemaealised inimesed seedimise toetamiseks, gaaside, puhituse ja peale sööki rasketunde puhul

Annustamine: Proteiini seedimisele kaasa aitamiseks tarvitada 1 tablett iga peamise toidukorraga, maksimaalselt kuni 3 tabletti päevas, või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Tablett alla neelata tervelt. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab:
Betaiin HCl 324 – 972 mg
Pepsiin 5 -15 mg

Koostisosad: mahuaine tselluloos, betaiinhüdrokloriid, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, tabletikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastane aine ränidioksiidid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, pepsini

Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit

Mitte tarvitada maohaavandite kahtluse või olemasolu korral, ülehappesusekorral.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Pepsiiniga Betaine HCl tabletid N180 (Lamberts, UK)Pepsiiniga Betaine HCl tabletid N180 (Lamberts, UK)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top