-13%

Raua kapslid Ferrum N90 (Iconfit)

13,00  (sisaldab KM-i)

Raua peamine ülesanne on varustada organismi hapnikuga. Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini moodustumisele. Raud on vajalik vastupanuvõime suurendamiseks stressile ja haigustele ning toetab normaalset energiavahetust.

Jaga infot sõbraga:

ICONFIT Raud diglütsinaat koos imendumist soodustava C-vitamiiniga on kõrge biosaadavusega raualisand, mis ei põhjusta seedetraktis kõhuvaegusi. Tegemist on väga tõhusalt imenduva rauavormiga, mis imendub 2–4 korda paremini võrreldes raudsulfaadiga. Raud on vajalik vastupanuvõime suurendamiseks stressile ja haigustele ning toetab normaalset energiavahetust. Eestis toodetud kasutades kõrgkvaliteetseid taimseid kapsleid.

Sobib kasutamiseks ka rasedatel ja imetavatel naistel. Vitamiin C ja raud toetavad immuunsüsteemi normaalselt efektiivset toimimist ning aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Tootes sisalduv C-vitamiin on õrn maole ja aitab kaasa raua omastatavusele.

Rauapuudus on väga levinud probleem, mis võib põhjustada aneemiat ning olla süüdlane suurenenud stressis ning väsimuses.  Rauapuuduse sümptomiteks on ka kahvatus, ärrituvus, madal vererõhk, õhupuudus ning lõhed suunurkades.

Organismi rauasisalduse eest tuleks hoolt kanda igal eluetapil, kuid eriliselt tuleb rõhku pöörata:

  • rasedatel
  • imetavatel emadel
  • teismelistel tüdrukutel
  • taimetoitlastel
  • suures koguses verd kaotanud inimestel.

Mida tähendab raud diglütsinaat?

Raud diglütsinaat on kõrge biosaadavusega rauavormi liik, mille uuringutes on leitud, et see imendub 2–4 korda paremini võrreldes laialt kasutatud raudsulfaadi ja –fumaraadiga. Imendumata raud väljub organismist, kuid enne jõuab see tihti tekitada erinvaid kõhuvaegusi. Seetõttu on ICONFIT raud diglütsinaat keha seedetraktile paremini omastav kuna imendub tunduvalt tõhusamalt.

ICONFIT kapslid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid ega värvaineid ning on GMO vabad.

PÄEVANE ANNUS  1 kapsel %NRV* / % RMV*
Raud (raud(II)diglütsinaat) 20 mg 143%
C-vitamiin (L-askorbiinhape) 100 mg 125%

* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

KOOSTISOSAD: riisijahu (mahuaine), C-vitamiin (L-askorbiinhape), raud (raud(II)diglütsinaat), taimne pullulaan kapsel.

KASUTAMINE: 1 kapsel päevas peale hommikusööki klaasi veega või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele.

Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Soovitatud annust mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise ning ravimite tarvitamise korral pidada nõu arstiga. Hoida originaalpakendis, toatemperatuuril, kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Parim enne: 25.01.2024

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Raua kapslid Ferrum  N90 (Iconfit)Raua kapslid Ferrum N90 (Iconfit)
13,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top