Kolesterooli alandaja REDASIN Forte (PUNASE RIISI tabl.) N60 (Soome)

19,00  (sisaldab KM-i)

PUNANE RIIS- UBIKINOON-FOOLHAPE, B6- ja B12- vitamiinid.

Punase riisi ekstrakt alandab kolesteroolitaset veres ja mõjub soodsalt veresoonkonna haiguste ning kõrgenenud vererõhu korral. Süstemaatiline punase riisi ekstrakti tarvitamine viib üldise ja LDL kolesteroolitaseme langemiseni ning samas HDL-kolesteroolitaseme tõusule.

Jaga infot sõbraga:

REDASIN FORTE sisaldab punast riisi ja südamele tähtsat ubikinooni (koensüüm Q10), foolhapet ning vitamiine B6 ja B12. Punast riisi saadakse valge riisi fermenteerimisel seene Monascus purpurea abil. Ubikinoon on rasvas lahustuv vitamiinilaadne aine, mis on oluline rakkudes energia tootmisel. Ta on ka tugev antioksüdant. Ubikinoon on eriti kasulik südamele, kuna südamelihas kulutab palju energiat. Kolm B-rühma vitamiini – foolhape , B6 ja B12 aitavad kaasa homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele, mis on südamele hea ning aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Vitamiinid B6 ja B12 aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ning aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.

Koostisosad
Paakumisvastased ained mikrokristalne tselluloos ja ränidioksiid, Punane riis (Monascus purpurea seene abil fermenteeritud riis), Ubikinoon (ubidekarenoon), Glaseeraine rasvhapete magneesiumsoolad, Tsüaankobalamiin, Püridoksiinhüdrokloriid, Pteroüülmonoglutamiinhape.

Päevane annus (1 tablett) sisaldab: Punast riisi 99,7mg, milles Monakoliin K-d 2,99 mg, Ubikinooni 10 mg, B12- vitamiini 2,5 µg (100%, B6-vitamiini 1,4 mg (100%), Foolhapet 200µg (100%).

Annustamine: 1 tablett päevas, soovitavalt õhtul.

Päevast annust ei soovitata ületada. Päevane annus ei või ületada 3 mg monakoliin K-d. Tabletti võib vajadusel närida või peenestada toidule lisamiseks.
Ei ole soovitav raseduse ja rinnaga toitmise ajal, alla 18-aastastele või üle 70-aastastele täiskasvanuile ning maksahaiguste ja elundite siirdamise korral.
Terviseprobleemide korral, samuti retseptiravimite samaaegsel kasutamisel konsulteerida eelnevalt raviarstiga. Mitte kasutada samaaegselt teiste kolesterooli alandavate ravimite või punast riisi sisaldavate preparaatidega. Punase riisi kasutamise ajal ei tohi juua greibimahla.
Toidulisand täiendab, kuid ei asenda mitmekesist toitumist. Tasakaalustatud ja mitmekesine toitumine on olulised.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ei sisalda laktoosi, pärme, magusaineid ega gluteeni.

Sobib veganitele.

Valmistaja: Hankintatukku OY, Karkkila, Soome
Esindaja: OÜ Loodustoode

Shopping Cart
Kolesterooli alandaja REDASIN Forte (PUNASE RIISI tabl.) N60 (Soome)Kolesterooli alandaja REDASIN Forte (PUNASE RIISI tabl.) N60 (Soome)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top