ViaMax Maximizer Plus N60 kapslid MEESTELE

59,00  (sisaldab KM-i)

Viamax Maximizer Plus potentsi kapslid on tõhus ja võimas looduslik toidulisand, mis on spetsiaalselt välja töötatud meeste jõu ja energia maksimeerimiseks. Sisaldab tasakaalustatud kombinatsiooni võimsatest tõestatud afrodisiaakumitest. Täiendab meeste energiat ja toetab ka vereringet. Toime kolme päeva jooksul.

  • tõstab iha
  • võimsam erektsioon tänu paranenud verevarustusele genitaalides
  • jäigem ja suurem peenis
  • tugevamad orgasmid
  • kiirem seksuaalse tegevuse järgne taastumine
Jaga infot sõbraga:

Mehed saavad oma seksuaalset sooritust tõsta järgmiste looduslike toimeainetega:

  • L-arginiin – Erektsioonihäirete parandamiseks ja seksuaalne rahulolu tõstmiseks. L-arginiin on kõige enam levinud toidulisand meeste seksuaalse soorituse tõstmiseks tänu oma kiirele toimele. Toetab erektsiooni jäikuse suurenemist ja tõstab seksuaalset iha ning rahuldust.
  • Ženšenn ehk Ginseng – toimib antioksüdandina, mis parandab erektsiooni kestvust, jäikust, tõstab libiidot ja orgasmi tugevust. Eriti tõhusad on ženšenni ja ginko bilobat sisaldavad toidulisandid, kuna viimane võimendab peenise verevarustust veelgi, pakkudes kiiret toimet.
  • Fenugreek ehk lambalääts – tõstab seksuaalset iha, erutust ja võimendab orgasmide tugevust. Vähendab taastumisaega pärast seksuaalset sooritust. Uuringute järgi tundsid koguni 82% meestest libiido tõusu ja keegi osalejatest ei kogenud negatiivseid järelmõjusid.
  • Maca taim ehk Peruu ginseng – tõstab iha ja sperma kvaliteeti. Poisid muutuvad kiiremateks ujujateks. Eriti efektiivne on Maca taim koos E vitamiiniga, mida kasutatakse viljakusraviks meestel.

Annustamine: Võtta kaks (2) kapslit hommikusöögi järel.

Koostis: Korea punane ženšenni juur 200 mg, Hawthorne Berry 200 mg, Rosenroot 200 mg, lambaläätse ekstrakt 200 mg, Fo-Ti 150 mg, Ingveri juur 150 mg, Kõrvitsaseemned 150 mg, Tüüt nõges 150 mg, Tsink 10 mg, Bioperine 10 mg, Kapsli kest: želatiin, glütseriin ja värvus: E171

Välja töötatud Rootsis. Ei ole testitud loomadel. Viamax Maximizer Plus on toidulisand, mida ei tohi kasutada mitmekesise dieedi alternatiivina. Ärge ületage soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
ViaMax Maximizer Plus N60 kapslid MEESTELE
59,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top