-19%

Vitamiin D liposoomne 2000 IU N30 (Prantsusmaa)

17,00  (sisaldab KM-i)

Liposoomne D-vitamiin tagab parema omastamise kuna on kasutatud kaasaegset tehnoloogiat vitamiini „pakendamisel” liposoomsesse molekuli. Liposoomide ülesandeks on kaitsta toimeainet hävinemise eest seedekulglas, sattudes peensoolest otse vereringesse ning sealt meie rakku.
Toime: Stimuleerib immuunsüsteemi, muudab luustiku tugevamaks ja parandab kaltsiumi imendumist, toetab lihasfunktsiooni.

Jaga infot sõbraga:

Lipsoomne tehnoloogia pärineb 1960ndatest aastatest ning on kasvavas trendis nii meditsiini kui toidulisandite valdkonnas. Liposoomid on mikroskoopilised fosfolipiidide kerad, mis on vees stabiilsed ja võivad endas sisaldada nii vesilahustuvaid kui ka vesilahustumatuid aineid. Oma ülesehituselt sarnanevad liposoomid rakkudega ning see muudab nad äärmiselt kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada toitainete tõhus kohaletoimetamine sinna, kus seda enim vajame – meie rakku.

Sügis- ja talveperioodid panevad meid tihti mõtlema lisa vitamiinide tarbimisele, kuna värsked vitamiinirohked marjad pole niivõrd kättesaadavad, päikesevaesus ning pime periood tekitavad väsimust ning jõuetust. D-vitamiini sünteesitakse päikesevalguse toimel ning omab üliolulist rolli immuunsuse tagamisel. D-vitamiin on meile vajalik juba vara sügisel.

D3-vitamiin omab tähtsat rolli kaltsiumi ja fosfori ainevahetuses, tagades tugevad luud ja hambad. D-vitamiin on rasvlahustuv prehormoon, mida leidub toidus ning tekib inimkehas UVB kiirte toimel. Ainult teatud toidud sisaldavad D-vitamiini ning paljudki neist on kunstlikult lisatud sisaldusega.
Päikesekiirguse puudumine ja lihavaene dieet võivad põhjustada D-vitamiini puudusi. Peaaegu 80% elanikkonnast kannatavad D-vitamiini puudulikkuse all.

Biocyte liposoomne D3-vitamiin 1 kapsel  sisaldab 50 μg ehk 2000 IU (1000% NRV*) . Liposoomne tehnoloogia parandab D-vitamiini biosaadavust kehas!

*%NRV – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Maaletooja: UltimateBeauty OÜ, Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn

Tootja: Biocyte , Riviera, Prantsusmaa

Parim enne :02/2024

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Vitamiin D liposoomne 2000 IU N30 (Prantsusmaa)Vitamiin D liposoomne 2000 IU N30 (Prantsusmaa)
17,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top