-19%

Energia – Vitalite N30 kaps. (Biocyte, Prantsusmaa)

17,00  (sisaldab KM-i)

Vitalite on sertifitseeritud orgaaniline toidulisand, mis annab energiat ja tõstab toonust. Toode on sobilik veganitele ning pakend on valmistatud taaskasutatud ning taaskasutatavast materjalist. Supertoidud nagu acerola, goji marjad ja shiitake sisaldavad antioksüdante, mis aitavad tõsta energiat ja toonust. Nad on looduslike vitamiinide allikad, nagu C-vitamiin ja B12-vitamiin, mis aitavad vähendada väsimust ja aitavad tõsta immuunsust. Toode sisaldab veel guaraana ja ženšenni ekstrakti, mis tugevad organismi ja annavad energiat.

Toodetes sisalduvad toorained pärinevad mahepõllundusest.

Koostisosad:

Acerola ja guaraana on Lõuna-Ameerikast pärit taimed, mida on alati tarbinud Amazonase indiaanlased. Acerola on väike punane kirsilaadne puuvili, mis on kuulus C-vitamiini sisalduse poolest, mis omakorda vähendab väsimust. Guaraana on põõsas, mille seemneid kasutatakse selle toniseerivate omaduste tõttu, kuna need sisaldavad kofeiini. Tootes sisalduvad acerola ja guaraana pärinevad mahepõllundusest ja neid kasvatatakse Lõuna-Ameerikas, austades nende looduslikku keskkonda ja optimaalseid kasvutingimusi.

Goji-marjad on Hiinas ligi 2000 aastat kasvatatud puuvili piirkondades, kus kliima on väga karm. Need on piklikud, magusa maitsega punased marjad Lycium barbarumi nimelisest puust. Koostise poolest on need puuviljad väga rikkad toitainete ja antioksüdantide poolest. Goji marjades on eriti palju C-vitamiini, mis on meie organismile igapäevaselt vajalik mikroelement.

Ženšenn on taim Araliaceae perekonnast. Ženšenni kasvatatakse peamiselt Aasias, mägistes piirkondades ja valdav osa selle toitainetest leidub selle juurestikus. See taim on tuntud oma toniseerivate omaduste poolest ja seda iseloomustab adaptogeenne taim. Adaptogeensel taimel on võime suurendada keha vastupidavust stressile, võimaldades tal kergemini kohaneda.

Shiitake on söödav seen, kõige kuulsam nööpseene järel haritav liik. Biocyte Shiitake on pärit Indiast, et edendada põllukultuuride kasvatamist oma algses elupaigas ja on toodetud mahepõllunduses, et säilitada selle kvaliteet. See seen on looduslikult rikas B12-vitamiini poolest, mis aitab vähendada väsimust.

100% orgaaniline taimedel põhinev tablett. Sobilik taimetoitlastele ja veganitele.

Kasutamine: 1 tablett päevas suure klaasi veega, soovitavalt hommikul. Kasutada 30 päeva.

Sisaldab kofeiini 2 mg päevases annuses.

Parim enne: 12/2022

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Energia – Vitalite N30 kaps. (Biocyte, Prantsusmaa)
17,00  (sisaldab KM-i)