BIOTRIN geel liigesevalu vastu 30ml (Saksamaa)

29,00  (sisaldab KM-i)

Biotrin on naturaalne taimeekstraktide kompleks, millele on lisatud looduslikke komponente liigesevalu vastu. Toote koostises olevad komponendid avaldavad taastavat toimet liigeste (põlve-, puusa-, pahkluu-, sõrme-, ja varba-, lülisambaliiges) kõhrkoele, liigesevedelikule ja liigesekestale. Biotrini kompleks sisaldab ka toimeainet, mis aeglustavad liigesekõhre enneaegset vananemist.

Jaga infot sõbraga:
  • Vähendab liigesevalu
  • Leevendab artriiti ja artroosi
  • Aitab taastada liigesekõhre
  • Aitab vähendada liigese hõõrdumist
  • Aitab kõrvaldada liigestes põletikulisi ja hävitavaid protsesse
  • Aitab takistada luuogade kasvu
  • Kiirendab pärast vigastusi luude ja liigeste kokkukasvamise protsessi

Koostis: Hirvesarve ekstrakt, maomürgi ekstrakt, hairasv, taruvaigu ekstrakt, rosmariini ekstrakt (Rosmarinus officinalis), nelgi ekstrakt (Eugenia caryophyllata), eukalüpti ekstrakt (Eucalyptus globulus), musta kuuse ekstrakt (Picea marina), kadaka ekstrakt (Juniperus communis).

Kasutamine: Vajutage välja väike kogus geeli ja hõõruge see aeglaselt probleemsele kohale nahal. Kasutage 2 -3 korda päevas kuni põletiku alanemiseni. Traumaatilise valu korral tuleb geeli kasutada vähemalt 3 korda päevas. Liigesehaiguste ennetamiseks tuleks geeli kasutada mitte rohkem kui 1 kord päevas.

Sõltuvalt sümptomite raskusest soovitatakse Biotrini kasutada 27 – 45 päevase kuurina. Vajadusel tuleb kuuri korrata. Mitte katkestada kuuri isegi kui soovitud tulemus ilmub varem.

Toodet ei soovitata kasutada ühe või mitme komponendi individuaalse talumatuse korral, raseduse ja imetamise ajal, samuti alla 12 -aastastel lastel. Toodet ei ole soovitatav kasutada haavade, kriimustuste või lõikehaavade korral ravipiirkonnas.

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
BIOTRIN geel liigesevalu vastu 30ml (Saksamaa)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top