Kukeseene kapslid 270mg N60 (Fungo Ši)

28,00  (sisaldab KM-i)

Kukeseenel on kasvajatevastane mõju, aitab stimuleerida immuunsust, on loomulikuks antibiootikumiks põletikuliste protsesside korral. A-vitamiini on temas mitu korda rohkem kui porgandis, seepärast kasutatakse Hiinas kukeseene preparaati nägemise korrigeerimisel ja öise pimeduse korral.

 

Jaga infot sõbraga:

Kukeseente kõige imelisem omadus on see, et nad aitavad helmitooside puhul s.t võitlevad praktiliselt kõikide usside vastu inimorganismis. Sellist omadust- mitte ainult hirmutada ja viia organismist välja parasiite, vaid ümbritseda parasiitide mune ja lahustada neid kilega- ei ole mitte ühelgi teisel seenel ja pole täheldatud ka ühelgi taimel.

Kukeseent on kasutanud vanarahvas abistava vahendina järgmiste probleemide korral:

  • Antihelmiitne mõju. (lamblioos, askaridoos jne)
  • Maksahaigused (hemangioomid, rasvamoodustised, hepatiit)

Tagasihoidlikud ja kõikide poolt armastatud kukeseened: nende pidulikkuse pärast (nagu lambikesed põlevad rohus), nende vähenõudlikkuse tõttu (kasvavad ka siis, kui korralik seen maa seest välja ei tule), imelise võime tõttu ei lase ennast kiusata ussidel ja haigustel, (nemad ainukesena jalaga seentest ei ole kunagi ussitanud). Ka maitseomadused on tasemel.

Looduslikus meditsiinis ei ole neil hinda. Nad teevad silmad ette igale seenele, sest neil on palju häid omadusi.

Kuulsus kukeseentest on levinud üle Euroopa- Ungaris kasutatakse neid loomafarmides, Hispaanias alustatakse katsetusi kukeseente preparaadiga delfiinide juures. Tuleb välja, et delfiinid kannatavad kinnistes oludes ussparasiitide käes, aga tavaliste traditsiooniliste ravimite kasutamine rikub nende immuunsüsteemi.

Kui mõelda, miks kõikide ussikeste ja parasiitide suurimaks maiuseks on ükskõik missugused seened, kuid kukeseentest lähevad parasiidid kaugelt mööda, biokeemikud on katsetuste käigus avastanud neis väärtuslikud ained:

  • Hinomanoos, mis tapab helmente ja lagundab nende munade kesti, mis valmivad miljonite kaupa parasiitide poolt mürgitatud organismis.
  • Ergosterool, mis efektiivselt mõjub maksa fermentidele.
  • Trametonoliinhape, mis tapab kollatõve viiruse.

Kliinilised uuringud on kinnitanud nende ainete omadusi.

Preparaat Fungo-Ši kukeseened on välja töötatud Venemaa teadlaste poolt ja katsetatud Venemaal ja välismaal.

Võib võtta samaaegselt igasuguste ravimitega.

Seen ei ole absoluutselt mürgine, korjatakse ökoloogilistest tsoonidest, on sertifitseeritud ja läbis radiatsioonikontrolli.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kukeseene kapslid 270mg N60 (Fungo Ši)Kukeseene kapslid 270mg N60 (Fungo Ši)
28,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top