Tanuseen/Vesjolka (Phallus impudicus) N60 kaps. (St.Peterburg)

59,00  (sisaldab KM-i)

Tanuseent kasutatakse rahvameditsiinis luuvalude leevendamiseks, mao-seedetrakti vaevuste korral ja eriti meestele “armujoogi” valmistamiseks. Vanasti söödi teda ka mehelikkuse kosutuseks. Tanuseent tasub kasutada kasvajaliste moodustiste puhul. Väga häid tulemusi on ka halbade bakteritega võitlemisel ning mao probleemide korral.

 

Jaga infot sõbraga:

Seespidine kasutamine (kapslid)

Koos chaga ja shiitake seentega kuulub vähivastaste rahavaravi meetodite hulka. Tanuseen sisaldab aineid, mis stimuleerivad lümfotsüütide aktiivsust, mis on võtmerakud immuunsüsteemis. Lümfotsüüdid ründavad patogeensete organismide rakke ja ka ebatüüpilisi, mis on omane pahaloomulistele kasvajatele.

Regulaarne kasutamine aitab vähendada kolesteroolitaset ja normaliseerida vererõhku, mis on väga kasulik toime kardiovaskulaarsele süsteemile. Seen on näidustatud ravis ja ennetamises hüpertensiooni, südame isheemiatõve ja ateroskleroosi puhul.

Lisaks kasutatakse vereringe parandamiseks, seedimise, hingamise, lihas- ja immuunsüsteemi haiguste korral. Kõik, kus on vaja stimuleerida keha enda kaitsemehhanisme, sealhulgas mis on tingitud herpesviiruste, hepatiit A, B ja C, papilloomi ja isegi HIV viiruse ja üldise nõrgestatud patsientide ja neile kes on taastumas tõsisest haigusest, kirurgilisest sekkumisest ja keemia- või kiiritusravi järgselt.

Kasutamine: 2 kapslit 2-3x päevas peale kerget sööki, 2- 6 kuud

Vastunäidustused:

Praeguseks ei ole tekkinud ühtegi tõsist vastunäidustust.
Traditsiooniliselt seeni ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele ja lastele alla viie aasta, kuna vastavad uuringud ja ravi mõju pole teada. Kuna Tanuseen stimuleerib immuunsüsteemi, siis kasutamine ei ole soovitatav patsientidel, kes kannatavad allergia ja autoimmuunhaiguste nagu reuma, psoriaasi, skleroderma, ja teised sarnased, sest võib provotseerida ägenemist.

Tootja; Fungo-Shi (Venemaa), tooted on sertifitseeritud ning omavad müügiluba Eestis.
Maaletooja: UÜ Gigeja, Narva

Loe lisaks

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Tanuseen/Vesjolka (Phallus impudicus) N60 kaps. (St.Peterburg)
59,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top