Maitake (Grifola frondosa) N60 kaps. (Fungo Ši)

43,00  (sisaldab KM-i)

Hinnatud Geishade seent on kasutatud kui on olnud tegu-uudismoodustistega
Naiste hormonaalsete muutuste (PMS menstruatsioonieelne sündroom, endometrioos, kliimaksiga seotud vaevused), ülekaalu ja mastopaatia korral.

Jaga infot sõbraga:

Tarvitamine: maksimaalselt 2 kapslit 3 korda päevas toidukordade vahel klaasi veega vähemalt 2 kuud. Pikemal ( 6 kuud)  ja profülaktilisel eesmärgil 2 kapslit õhtul (ööseks)

Maitake- jaapani geišade seen

„Tantsiv seen” – nii kutsutakse teda Jaapanis, kuid rohkem on tuntud kui jaapani geišade seen. Tal on neli imelist omadust, mille eest teda hinnatakse jaapani naiste poolt alates õhkkergetest geišadest kuni pereemadeni välja.

 • Aitab kaalu alandamisel!
  See võime alandada kaalu annab neile nime jaapani geišade seen.Õhulised geišad, arvestades jaapani etiketi iseärasusi, sajandi keskel, pidid sööma kõiki külaliste poolt pakutud toite. Sellega nad tõestasid, et selles asutuses ei ole kavatsusi õiendada arveidauväärsete külalistega ja kui keegi on puistanud toitu mürki, siis kannatab vaene geiša. Võib olla oleks see geiša jaoks hukutav, aga figuuri tuli tal hoida. Siin tuli talle abiks seen meitaka. Igal geišal oli alati valmis selle seene pulber: nad puistasid seda enda toidusse, jõid tõmmist või meitake nastoikat. Nad olid nõtked ja õhulised, kuigi sõid palju kaloreid. Kui imelik see ka ei tunduks, kuid 20. sajandi Jaapani Jamaguchi Naiste Kolledžis otsustati teaduslikult tõestada meitake seene omadusi. Kontrolliti harilikult rottide peal. Natuke aega hiljem tegeleti tõsiste uuringutega ühes Tokio kliinikus 30 ülekaalulise inimesega, kes said dieedi ajal seeni, see näitas, et patsiendid kaotasid 2,5 – 14 kilo 8 nädalaga. Lisaks meitake seentele ei muutnud nad oma ratsioonis midagi.
 • Vähendab kliimaksi kõrvalnähtusi naistel!
  Teiseks imeliseks omaduseks aitab vähendada kliimaksi kõrvalnähtusid naistel. Nende seente sissevõtmine aitab  alandada  vere juurdevoolu, higistamist, ärrituvust naise kliimaksiaegse ümberehituse käigus. Peale selle aitab viia  organismist välja kolesteriini
 • Leevendab premesntruaalseid häireid!
  Kolmas võime-aitab alandada ja likvideerida ebameeldivaid sümptome enne menstruatsiooni: ärrituvust, pikki valuhooge, peavalusid, nõrkust ja väsimust.
 • Vähendab maiste healoomulisi kasvajaid!
  Neljas omadus-võivad väheneda või peatuda healoomulised kasvajad naise organismis (müoomid, fibromüoomid)

Frirma Fungo_`Shi tooted on sertifitseeritud ning omavad müügiluba Eestis.
Ei ole ravim ega asenda täisväärtuslikku toitumist.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Maitake (Grifola frondosa) N60 kaps. (Fungo Ši)Maitake (Grifola frondosa) N60 kaps. (Fungo Ši)
43,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top