Toidulisand südamele ja veresoontele Zovacor Forte N30 kaps.

29,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand südamele ja veresoontele.

– Aitab säilitada normaalset kolesterooli ja vererõhu taset
– Hiina punase riisi ja oliivilehe standardiseeritud ekstraktid
– Tõestatud efektiivsus

Jaga infot sõbraga:

Zovacor Forte on spetsiaalne toidulisand südamele ja veresoontele Hiina punase riisi ja oliivilehe ekstraktidega.

Zovacor sisaldab Hiina kääritatud punase riisi (Monascus Purpureus) standardiseeritud ekstrakti, mis on looduslikult meetodil kääritatud ning eriti puhas – see on tsitriniinivaba. Tsitriniin on kääritamiseks kasutatavate osade pärmseente tüvede toksiline jääkprodukt.

Punase riisi ekstrakti põhiline toimeaine on monakoliin K, mis aitab hoida vere normaalset kolesterooli taset. Tervislik kolesteroolitase on tähtis, sest üleliigne kolesterool võib põhjustada veresoonte ahenemist ja kahjustada veresoonte tervist.

Standardiseeritud oliivilehe ekstrakt (oleuropeiin) aitab säilitada normaalset vererõhku ning kaitsta vere lipiide sh. halba kolesterooli (LDL-C) oksüdatiivse stressi eest. Verelipiidide sh. halva kolesterooli (LDL-C) oksüdatiivne stress võib soodustada kolesterooli naastude kujunemist veresoontes.

Kasutamine: 1 kapsel päevas õhtul söögi ajal või vastavalt arsti ettekirjutusele.

Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:

Hiina kääritatud punase riisi (Monascus purpureus) standardiseeritud ekstrakt (3% monakoliin K) 333 mg
– millest monakoliin K 10 mg
Oliivilehe (Olea europaea) standardiseeritud ekstrakt (40% oleuropeiini) / 25 mg
– millest oleuropeiini 10mg

Koostisosad: Hiina kääritatud punase riisi (Monascus purpureus) tsitriinivaba ekstrakt, želatiin, paakumisvastased ained: tselluloos ja kaltsiumvesinikfosfaat, oliivi lehtede (Olea Europea L.) ekstrakt, paakumisvastane aine ränidioksiid, värvained: titaandioksiid, kollane raudoksiid, punane raudoksiid ja asorubiin.

Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitte ületada soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele mittenähtavas ja kättesaamatus kohas! Mitte kasutada, kui Teil esineb kõrgenenud tundlikkus (allergia) toote mõne koostisosa vastu. Raseduse ja lapse rinnaga toitmise puhul pidage nõu arstiga.

Toode on väljatöötatud Eestis. Toodetud Euroopa Liidus
Maaletooja ja turustaja: Eckeron OÜ, Pärnu mnt 141, 11314, Tallinn, Eesti.

 

 

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Toidulisand südamele ja veresoontele Zovacor Forte N30 kaps.Toidulisand südamele ja veresoontele Zovacor Forte N30 kaps.
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top