MSM 1000 mg N120 tabl. (Lamberts, UK)

21,00  (sisaldab KM-i)

MSM (metüülsulfonüülmetaan) on vesilahustuv orgaaniline väävliühend.  Väävel on oluliseks komponendiks elastiini, kollageeni, kõhrede ja keratiini moodustumiseks ning samuti osaleb see tervete juuste, küünte ja naha kasvamises. MSM-i on vaja nii sidekoe ja kõhrete loomiseks kui ka liigeste liikuvuse tagamiseks. MSM (metüülsulfonüülmetaan) on üheks väävli allikaks, mis aitab kaasa keha võimele toota vajalikke proteiine ehk valke, mis sisalduvad kõhretes, juustes, nahas ja küüntes

Jaga infot sõbraga:

Mitmed uuringud on näidanud, et MSM aitab kaasa glükoosamiini toimimisele muutes ta bioloogiliselt aktiivseks ning abistades teda liigeskõhreni jõudmisel. Seetõttu kasutatakse MSM-i sageli just liigesepreparaatides kombinatsioonis glükoosamiini ja kondroitiiniga.

Iga tablett sisaldab 1000mg MSM ning on kaetud spetsiaalsete katetega muutes need maitsetuks ja kergesti neelatavaks.

Kes võiksid Lamberts MSM toidulisandit tarvitada: kellel esineb nahaprobleeme (akne); kellel esineb liigeseprobleeme; kellel esineb öiseid jalakrampe; kellel on probleeme küünte ja/või juustega.

Annustamine: 1-2 tabletti päevas koos toiduga  

Päevane annus 1-2 tabletti sisaldab:

MSM (metüülsulfonüülmetaan)                            1000-2000 mg

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. 

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. .

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ, Eesti

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
MSM 1000 mg N120 tabl. (Lamberts, UK)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top