Piimhappebakterid, L.Acidophilus kapslid N60 (Santegra)

21,00  (sisaldab KM-i)

  • normaliseerib soolestiku mikrofloorat, hävitab patogeenseid baktereid
  • parendab seedetegevust ja toidu omastamist
  • aitab vähendada allergilisi reaktsioone
  • toetab immuunsüsteemi
  • aitab vältida nii kõhukinnisust kui ka kõhulahtisust
  • eemaldab halva hingeõhu
Jaga infot sõbraga:

L.Acidophilus sisaldab „sõbralikku” bakterit Lactobacillus acidophilus. Tänu spetsiaalsele valmistamistehnoloogiale ei kaota oma efektiivsust säilivusaja vältel. Toode on valmistatud kõrgekvaliteedilisest ja puhtast toorainest ning selle kõikide kasulike omaduste säilimine on tagatud.

Inimeste seedetraktis elab umbes 400 erinevat liiki baktereid – osa neist on kahjulikud, osa kasulikud. Bakterite kogukaal ulatub 1-2 kiloni.

Tänapäeval nimetatakse soolestiku mikrofloorat sageli ka ekstrakorporaalseks (kehaväliseks) organiks, rõhutamaks selle tähtsust meie tervisele. „Sõbralikke” mikroorganisme nimetatakse probiootilisteks, mis tähendab „elu heaks”.

Soolestiku mikrofloora tasakaal on hea tervise võtmeks. Kahjuks võivad tasakaalustamata toit, ravimid (eriti antibiootikumid) ja alkohol bakterite normaalset tasakaalu kahjustada. Samuti on kahjulikud stress, liigne ultraviolettkiirgus, viiruslik ja bakteriaalne infektsioon, hormonaalne tasakaalutus.

L.Acidophiluses sisalduv Lactobacillus acidophilus elab tavaliselt inimese peensooles. Manustades L.Acidophilust kui toidulisandit, aitab see normaliseerida soolestiku mikrofloorat ja hoida seda tervena.

Uuringud on näidanud, et Lactobacillus acidophilus pärsib kahjulike bakterite tegevust ja aitab võidelda sooltehaigustega. L.Acidophilus takistab pärmseente, nagu kandida, vohamist. Vajalikus suuruses sõbralike bakterite koloonia vagiinas moodustab infektsioonivastase kaitseseina.

L.Acidophilus normaliseerib seedetegevust, alandab kõhupuhitust ja eemaldab halva hingeõhu. Samuti aitab see tugevdada immuunsüsteemi, aitab kaasa kaltsiumi ning raua imendumisele, suurendab proteiini assimileerumist, parendab piimasuhkru (laktoosi) seedumist ja soodustab B-vitamiini produktsiooni.

Mõnede uurimuste andmetel aitab Lactobacillus acidophilus alandada kolesteroolitaset, vähendades seega südame pärgarteri haigestumise riski.

L.Acidophilus’t soovitatakse manustada peale antibiootikumikuuri, rasestumisvastase tablettide kasutamist ja pärast kemoteraapiat.

Tarvitamine: toidulisandina – 1 kapsel päevas klaasitäie veega, 30-40 päeva jooksul.

Koostis (ühes kapslis): Lactobacillus acidophilus – 2,5 miljardit CFU.

(CFU-bakterikolooniad)

Näidustused: soolestiku ja vaginaalse mikrofloora tasakaalutus, tasakaalustamata toidu tarbimine, laktoositalumatus, halb hingeõhk, peale ravimite, eriti antibiootikumide, tarvitamist.

Vastunäidustused: individuaalne ravimtalumatus

Hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30°C.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Piimhappebakterid, L.Acidophilus kapslid N60 (Santegra)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top