Brasiilia Agarik N60 kapslid (Fungi- Ši)

39,00  (sisaldab KM-i)

Traditsiooniliselt kasutatakse ravimseent immuunsüsteemi tugevdamiseks. Brasiilia agarik on võimeline alla suruma igasuguse patogeense seenefloora, seepärast kasutatakse teda mükoosi puhul (naha seenhaigused) ja küüneseente raviks.

Jaga infot sõbraga:

Traditsiooniliselt kasutatakse ravimseent immuunsüsteemi tugevdamiseks. Kui uskuda Brasiilia lugusid, elasid inimesed, kes kasutasid oma toidus Agaricust, kauem. Sest nad haigestusid harvemini kui inimesed, kes seeni ei söönud. 1960. aastate keskel toodi ravimseen Jaapanisse, et seda kasvatada ja selle kohta teaduslikke uuringuid teha. Tänaseni kogutakse uusi teadmisi immuunsüsteemile avalduva mõju kohta.

  • Mükoosid ja küüneseened
  • Mao- ja sooltrakti haigused, maksa, neerude, kuseteede haigused
  • Lümfi ja verehaigused
  • Epilepsia ja entsefalopaatia
  • Autoimmuunsed (sklerotermia, polüartriit)

Brasiilia agariku eripära on selles, et seen ei kutsu esile allergilisi reaktsioone ja  viib organismist välja vähikasvajate metabolismi produkte nekroosi staadiumis (lagunemine).
Huvitav on selle seene kasutamine ka peale kemoteraapiat: ta taastab seedetrakti mikrofloorat, mis on tavaliselt halvas seisukorras, normaliseerib maksa ja neerude tööd.
Peale selle peatab Brasiilia agarik seenhaiguste edasiminekut (aspergelloos, kandidoos jne), mis sammuti arenevad peale kemoteraapiat.

Brasiilia agarik on võimeline alla suruma igasuguse patogeense seenefloora, seepärast kasutatakse teda mükoosi puhul (naha seenhaigused) ja küüneseente raviks.
Brasiilia agariku (Agaricus blazei Murrill)(ABM) kapslid on sertifitseeritud, läbinud radiatsioonikontrolli.

Koostis: Brasiilia agariku seente ekstrakt – 115 mg.

Kasutamine: täiskasvanud 1 – 2 kapslit  kaks korda päevas enne sööki .

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Brasiilia Agarik N60 kapslid (Fungi- Ši)
39,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top